en | de | pl | sv | nl
Zoeken op

Over ons

WIJ ZIJN PRODUCENT VAN HET ALUMINIUM SCHRIJNWERK

Onze missie is het ontdekken van nieuwe mogelijkheden om het comfort en de veiligheid van onze klanten te garanderen.



Realisaties


Blog

Kan licht stabiel zijn en kan sterk er uitgekiend uitzien? Constructies met gebruik van AL bewijzen dat het kan! Een zilveren ontdekking… die goud waard is. Hoewel AL (Aluminium) het op twee na meest voorkomende element op aarde is, werd het voor het eerst geïsoleerd in 1825. Aluminium was enige tijd duurder dan zuiver goud. […]
Meer

Contacteer

KANTOOR

biuro@budmar-aluminium.pl
+48 603 170 799

VERKOOPAFDELING

Karolina Gawarzycka
+48 881 400 208
karolina@budmar-aluminium.pl

Małgorzata Tuszyńska
+48 881 400 208
malgorzata@budmar-aluminium.pl

Agnieszka Klim
+48 530 538 350
agnieszka@budmar-aluminium.pl

ACCOUNTING

Marzena Babirecka
+48 609 170 422
m.babirecka@budmar-aluminium.pl

ALGEMEEN DIRECTEUR

Wojciech Ochocki
+48 519 806 901
wojtek@budmar-aluminium.pl

CEO

Karol Marcinkowski
+48 512 494 161
karol@budmar-aluminium.pl

MARKETING

Beata Marcinkowska
+48 513 774 443
beata@budmar-aluminium.pl

COÖRDINATOR BUITENLANDSE MARKTEN BUITENLANDSE MARKTEN

Mariusz Kołpak
mariusz@budmar-aluminium.pl
+49 176 220 50 654

Tuczki 10a, 13-220 Rybno

NIP: 571 156 96 42

Wij moedigen u aan om vragen te stellen, wij zullen een offerte opstellen, zodat u de gelegenheid krijgt om prijzen en oplossingen te vergelijken.