en | de | pl | sv | nl
Szukaj

22.10.2020

Okna aluminiowe w Twoim domu? Zdecydowanie TAK!

Czy warto zainwestować w okna aluminiowe?

Jak już zapewne się domyślacie – my mówimy oknom aluminiowym zdecydowane tak – i to nie dlatego, że takowe okna produkujemy. Głównym powodem jest fakt, że za takim rozwiązaniem stoją mocne argumenty, nie tylko te dotyczące nowoczesnego designu.

Zapewne większość z Was chociaż raz miała styczność z oknami tradycyjnymi, drewnianymi – czy to na obozach, czy w domu/mieszkaniu rodzinnym. A każdy, kto takowe okna pamięta, przypomina sobie też przeciągi, wynikające z ich nieszczelności, wypaczanie się framug czy też wysokie rachunki za ogrzewanie, wynikające właśnie z wyziębienia pomieszczeń. To są wspomnienia, których nigdy nie będą mieli posiadacze okien aluminiowych.

Korzyści z wymiany okien na aluminiowe

Trwałość stolarki aluminiowej to kwestia bezsporna. Jest ona odporna na uszkodzenia i korozję, a także z łatwością wytrzymuje niskie oraz wysokie temperatury. Właśnie ta solidność, zapewni Wam spokój i pewność, że okna będą trwały w stanie nienaruszonym przez lata.

Stolarka aluminiowa zdaje się być stworzona do budynków mieszkalnych o nowoczesnym designie. Pozwala na wykonanie konstrukcji o dużych gabarytach, a więc, jeżeli marzycie o wielkich oknach w salonie, czy bardzo jasnej kuchni – nic nie stoi na przeszkodzie. Jeżeli budujecie własny dom, możecie spokojnie pozwolić sobie na okna dachowe lub na przeszklone prawie całe ściany. Mamy szerokie pole do działania, więc ogranicza Was tylko wyobraźnia. Wasza lub Waszego architekta.

Trwałość i design – to połączenie idealne

Szeroka paleta kolorystyczna, włącznie z lakierowaniem drewnopodobnym, pozwoli na dostosowanie okien do najbardziej wymagających projektów. Możemy zastosować okna stałe, otwierane, uchylne, przesuwne, klasyczne prostokątne, ale też okrągłe. Jednym słowem: do wyboru – do koloru. Okna możecie dopasować dowolnie do waszej idealnej wizji. Co więcej, okna aluminiowe są rozwiązaniem bardzo eleganckim, który doskonale wpasowuje się nawet w najbardziej wysublimowane gusta. Tak więc, jeżeli marzą Wam się niestandardowe rozwiązania, przeszklone drzwi na taras czy okrągłe okna lub jakiekolwiek inne architektoniczne cuda – zapraszamy. Z chęcią pomożemy Wam zrealizować marzenie o wymarzonym domu.

Gdzie znaleźć najlepsze okna aluminiowe?

Oczywiście u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na drzwi i okna aluminiowe naszej produkcji. W ofercie między innymi system Star, rekomendowany do budynków niskoenergetycznych. Jak pisaliśmy >>tu<< nasze produkty są nie tylko piękne i trwałe, ale również bezpieczne!